Uruchamianie strony wydawnictwa Wing Publishing House

Jerzy Kawa · Wrz 07, 2020

Witajcie,

uruchamianie wydawnictwa grozi pomieszaniem zmysłów. Oczywiście chciałoby się skoncentrowac na autorach i ich pracach. Wypada zabezpieczyć umowy, prawa autorskie, opracować instrukcję, jak przygotować tekst, zadbać o korektę naukową i techniczną artykułów i książek, zbudować stronę www...no własnie: im dalej, tym więcej zawdowi specjalności, które wydawca musi posiąść, aby uruchomić wydawnictwo i zapewnić autorom odpowiednie wsparcie, promocję ich książek i artykułów.....a gdzie outsourcing? gdzie doświadczone firmy z tzw. "otocenia biznesu"? Należy zapomnieć. Jak sam nie zrobisz, nie ma zmłuj się Nic się nie wydarzy, a wydawnictwa nikt nie zobaczy.  I to w 30 lat po transformacji i rozwijaniu gospdoarki rynkowej...Marzenia? ...no, pomarzyć można...i już starczy. Reszę Zrób sobie sam.

Udostępnij:

Jerzy Kawa

Jerzy Kawa

Właściciel firmy doradczej C.V. Market, Członek Zarządu Warmia Invest Group i E-sportsponsorship oraz marek: C.V. Market, CV Telemark oraz WING. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne (praca dla polskich firm Stomil-Olsztyn SA, Wpisz SA, InQbe Inkubator Przedsiębiorczości IT/Internet, Olsztyńska Szkoła Biznesu oraz międzynarodowych: praca dla Michelin Group oraz współpraca z Continental AG Goodyear Tire and Rubber Company. Realizował projekty reklamowe i badawcze z sieciowymi agencjami reklamowymi Lintas, Corporate Profiles i instytutami badania rynku i opinii społecznej. Członek władz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (w tym Zarządu Oddziału w Olsztynie i Zarządu Krajowego) oraz członek organizacji przedsiębiorców WMZPP „Lewiatan” i OGWB w Olsztynie. Laureat wielu nagród, w tym dla firm doradczych (własna firma CV Market – 4-krotnie) oraz za najlepszy film reklamowy pt. „GIRL” w 1996r. dla firmy Stomil-Olsztyn SA (we współpracy z Agencją Reklamową Lintas) i za najlepsze stoiska targowe na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Poznaniu i Olsztynie, odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek marek Kormoran i Stomil-Steel, autor lub mentor kilkudziesięciu biznes planów, planów marketingowych, programów badawczych i edukacyjnych. Równolegle prowadził ożywioną działalność naukową i edukacyjną w zakresie biznesu i ekonomii (wieloletni trener I klasy ODiTK Gdańsk, pracownik naukowo-Uniwersytet Warmińsko Mazurski, Wyższa szkoła Informatyki i Zarządzania, OLYMPUS Szkoła Wyższa, Towarzystwo Wiedzy Powszechnej). Opiekun młodzieży akademickiej skupionej w kole Ekonomii i Prawa WPiA UWM w Olsztynie. Wykładowca Roku 2014/15 - tytuł przyznany przez Uniwersytet Dzieci. Autor i współautor publikacji (w tym 3-ch książek i 6-ciu raportów badawczych), programów szkoleniowych, wykładów i warsztatów z zakresu: ekonomia, organizacja i zarządzanie, marketing i PR oraz etyka zawodu i savoir vivre dla studentów, przedsiębiorców oraz pracowników Kancelarii Premiera RM, ministerstw oraz samorządów.

O nas

Warmia Invest Group stanowi inicjatywę przedsiębiorców Warmii i Mazur. Strona powstała w odpowiezxi na rosnące zainteresowanie inwestowaniem oszczędności i dochodami pasywnymi. Z wypiekami na twarzy przedsiębiorcy i ludzie prywatni szukają infromacji odpowiadające na pytanie: w co zainwestować? jak zapewnić sobie dobrą emeryturę? Najlepiej, gdy dostępna informachja zapewni także prognoże na najbliższe dni i miesiące, a nawet lata, tak aby zainwestowany kapitał pomnażał się i zapewnił jego właścicielowi stały i ciągle rosnący dochód. Tymczasem w ekonomii "nie ma darmowych lunchy". Wielu inwestorów faktycznie bogaci się i równie wielu traci swój majątek? Dlaczego? co temu sprzyją? kiedy można wygra ć, a kiedy stracić? To sdą właśnie pytania, na które będziemy tytuaj odpowiadać i podpoowiadać...co się dzisiaj opłaca kupować? a co i kiedy sprzedawać?

 

Równolegle na stronie publikowac będziemy ksiązki i artykuły oraz wpisy do naszego bloga. W tym celu powołaliśmy do życia wydawnictwo WING PUBLISHING HOUSE. Pierwsza pozycja powstała już trzy latat temu, we współpracy z wówczas działąjącym kołem naukowym Ekonomii i Prawa przy Uniwersytetcie Warmińsko-Mazurskim. KOło już powoli zamiera, jednak ciągle ktoś zamierza dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem lub po prostu chce nauczyć się pisać  mądre artykuły i książki. Zamierzamy wspierać tę działaność, bo w nowoczesnym społęczeństwie dostęp do wiedzy i udział w publicznej dyskusji są po prostu bezcenne. 

 

Kierownictwo Warmia Invest Group (w skrócie WIG) oraz Wing Publishing House życzą wszystkim owocnej lektury i jeszcze lepszych decyzji. Powodzenia!

 

 

Ostatnie wpisy


Przydatne linki

Kontakt do nas

-
10-600 Olsztyn

+48502556853